HER KAN DU KØBE MAYMAYS MUNCIEs. 

Besøg MayMays:

Vi har salg fra lager. Lagersalget har ingen faste åbningstider. Der er åbent når flaget er ude og døren åben. Send gerne en sms for at konfimere åbningen. 26392700


Kig forbi til en smagsprøve og få mere at vide om MayMays produkter.

Find os på adressen: Østergade 1A, 5881 Skårup

Du er altid velkommen til at sende os en mail: maymayssnacks@gmail.com eller ring på 26392700

 

FORHANDLERE:

Coop Crowdfonding - få sendt MayMays hjem til dig 

https://crowdfunding.coop.dk/search?shop

Fyn:

Byens Gårdbutik, Vestergade 25, Svendborg byensgaardbutik.dk

Svendborgsund Bryghus, Sundbrovej 12, Svendborg sundbryg.dk

Selleberg Specialiteter, Kertemindevejen 23, Marslev http://www.sellebergspecialiteter.dk/

Finka Gavekurve og Gårdbutik, Tvedvej 98, 5700 Svendborg https://finka-gavekurve.dk/gaardbutik/

Sylemae Camping, Strandgårdsvej 13, 5762 V. Skerninge https://www.syltemae-camping.dk/

Lullo`s mad og kager, Vestergade 24, 5700 Svendborg https://www.lullos.dk/

Svendborg Touristkontor, Visit Svendborg, Havnepladsen2, Svendborg https://www.visitsvendborg.dk/

Skårupøre Vingård, Skårupørevej 28, 5881 Skårup  https://skaaruporevin.dk/

Spånlundgård, Nyborgvej 53, Skårup https://www.facebook.com/Sp%C3%A5nlundg%C3%A5rd--148235958650201/

Cafe´Brøndum, Kongegade 20, Nyborg http://xn--cafebrndum-5cb.dk/

Gårdbutikken Rosilde Højgård, Gl. Vindingevej 21, 5800 Nyborg https://rosilde-hoejgaard.dk/gaardbutik/

Lundsgaard Gods Badehotel, Lundsgårdsvej 15, Kerteminde https://www.lundsgaardgodsbadehotel.dk/index.html

Fra Lager,  Østergade 1A, 5881 Skårup 

Jylland:

Spisekammeret, Jernbanegade 7A, Ebeltoft https://www.facebook.com/Spisekammeret-110387070614529/?modal=admin_todo_tour

Spisekammeret, Thornbogade 19,  Horsenshttps://spisekammeret.net/

Fru Møllers Mølleri, Bjeragervej 35,  Odder https://frumollersmolleri.dk/

Kun det bedste, Georg Jensens Vej 2A,  Silkeborg https://kundetbedste.com/

Århus Sweet Food, ved Dyrehaven,  Århus https://www.aarhussweetfood.dk/

Steengaard Livsstilabutik, Kirkebakken 4, Beder https://steengaardlivsstil.dk/

København:

Lille Danmark, Holberggade 15, København, lilledanmark.dk

Løgismose Vin, Mad & Delikatesser, Nordre Toldbod 16, 1259 København K https://loegismose.dk/butikker/loegismose-paa-nordre-toldbod/

Nærmere dig - din Helsekost, Islands Brygge 25, st, 2300 København S https://www.facebook.com/naermeredig/?fref=tag

Amandus Ost, Jægersborg Allé 45, Charlottenlundhttps://amandusost.dk/

SAMARBEJDSPARTNERE:

    Smagen af Fyn – medlem - https://smagenaffyn.dk/

    Egense Forsamlingshus, Skovsbovej 338, Svendborg - egenseforsamlingshus.dk

    Lokalbox - lokalbox.dk

    Bohlsener Muehle, Gerdau, Tyskland https://bohlsener-muehle.de/

    Mandala Organic https://mandala-organic.com/

    Syltedronningen https://www.syltedronningen.dk/

    MiasØ – Mad ud af huset, Svendborg - miasø.dk

    Deli Drop - Agro Food Park 13, Århus https://shop.delidrop.dk/

    Sol over Gudhjem -  https://sogk.dk/

    Office Snack Cooperation:


    Kentaur - Workwear of Denmark https://www.kentaur.com/da-dk/dk