HER KAN DU KØBE MAYMAYS MUNCIES

Besøg MayMays:

Vi har salg fra lager fredage 14-16.30 fra fredag den 7 juni 2021


Kig forbi til en smagsprøve og få mere at vide om MayMays produkter.

Find os på adressen: Østergade 1A, 5881 Skårup

Du er altid velkommen til at sende os en mail: maymayssnacks@gmail.com eller ring på 26392700

 

FORHANDLERE:

Coop Crowdfonding - få sendt MayMays hjem til dig 

https://crowdfunding.coop.dk/search?shop

Fyn:

Byens Gårdbutik, Vestergade 25, Svendborg byensgaardbutik.dk

Svendborgsund Bryghus, Sundbrovej 12, Svendborg sundbryg.dk

Selleberg Specialiteter, Kertemindevejen 23, Marslev http://www.sellebergspecialiteter.dk/

Finka Gavekurve og Gårdbutik, Tvedvej 98, 5700 Svendborg https://finka-gavekurve.dk/gaardbutik/

Sylemae Camping, Strandgårdsvej 13, 5762 V. Skerninge https://www.syltemae-camping.dk/

Lullo`s mad og kager, Vestergade 24, 5700 Svendborg https://www.lullos.dk/

Skårupøre Vingård, Skårupørevej 28, 5881 Skårup  https://skaaruporevin.dk/

Spånlundgård, Nyborgvej 53, Skårup https://www.facebook.com/Sp%C3%A5nlundg%C3%A5rd--148235958650201/

Cafe´Brøndum, Kongegade 20, Nyborg http://xn--cafebrndum-5cb.dk/

Fra Lager, Fredage 14-16.30, Østergade 1A, 5881 Skårup FRA 11/6 -21

Jylland:

Penny Lane, Skipper Clements Gade 1a, Aalborg https://www.pennylanecafe.dk/

Spisekammeret, Thornbogade 19, 8700 Horsenshttps://spisekammeret.net/

Fru Møllers Mølleri, Bjeragervej 35, 8300 Odder https://frumollersmolleri.dk/

Kun det bedste, Georg Jensens Vej 2A, 8600 Silkeborg https://kundetbedste.com/

Århus Sweet Food, ved Dyrehaven, 8000 Århus https://www.aarhussweetfood.dk/

København:

Lille Danmark, Holberggade 15, København, lilledanmark.dk

Løgismose Vin, Mad & Delikatesser, Nordre Toldbod 16, 1259 København K https://loegismose.dk/butikker/loegismose-paa-nordre-toldbod/

Nærmere dig - din Helsekost, Islands Brygge 25, st, 2300 København S https://www.facebook.com/naermeredig/?fref=tag


SAMARBEJDSPARTNERE:

    Smagen af Fyn – medlem - https://smagenaffyn.dk/

    Egense Forsamlingshus, Skovsbovej 338, Svendborg - egenseforsamlingshus.dk

    Lokalbox - lokalbox.dk

    Bohlsener Muehle, Gerdau, Tyskland https://bohlsener-muehle.de/

    Mandala Organic https://mandala-organic.com/

    Syltedronningen https://www.syltedronningen.dk/

    MiasØ – Mad ud af huset, Svendborg - miasø.dk

    Deli Drop - Agro Food Park 13, Århus https://shop.delidrop.dk/